2022 m. spalio 2 d.

360 laipsnių kampu stebimas verslas

360 laipsnių kampu stebimas verslas
2013-04-15 Neringa Radžiuvienė, Meridian.lt TECHNOLOGIJOS
Įmonės, logistikos optimizavimui pasitelkusios integruotus sandėlio valdymo sprendimus, 360 laipsnių kampu stebi ir sekundės tikslumu kontroliuoja verslo procesus. Pažangūs sprendimai taupo resursus, skatina darbuotojų motyvacija, o svarbiausia – suteikia informacijos operatyviam verslo valdymui.

Integruotų sprendimų pionieriai

Pažangūs sprendimai padeda kontroliuoti atskiras įmonės veiklos sritis. Tačiau skirtingos verslo valdymo sistemos pateikia informaciją nevienodais formatais. Tokių duomenų sisteminimas bei analizė reikalauja papildomų resursų. Reaguodama į naujas technologijas bei rinkos poreikius, „Equinox Europe“ savo klientams diegia integruotus sprendimus. „Esame pirmieji Europoje integruotų vaizdo stebėjimo ir sandėlio valdymo sprendimų diegėjai. Todėl turime didžiausią patirtį“ – teigia Rasa Beskajevienė, „Equinox Europe“ direktorė.

Equinox Europe klientų sandėliuose diegiamos skaitmeninės kameros, kurios geba 360 laipsnių kampu įrašyti aukštos rezoliucijos vaizdo įrašą su gera garso kokybe. Kameros jungiamos su sandėlio valdymo sistema, tad galima sekundės tikslumu stebėti visus sandėliuose atliekamus veiksmus: kaip konkreti prekė paimama iš lentynos ar joje išdėliojama, kaip ji pristatoma į iškrovimo zoną, vežama pro vartus, kraunama į krovininius automobilius ir t.t. Rolanas Ozarinskas, Rusijoje veikiančios vienos didžiausių pasaulyje produktų iš surimio gamintojos „Viciunai-RUS“ logistikos direktorius, tikina, kad „Equinox Europe“ įdiegta vaizdo stebėjimo ir sandėlio valdymo sistema padeda įmonėje įgyvendinti užsibrėžtus planus.

Vaizdo stebėjimo kamerų integracija į sandėlio valdymo sistemą – pigus ir patogus būdas mažoms ir didelėms įmonėms, logistikos terminalams ir gamintojams užtikrinti prekių saugumą, atsekti judėjimo po teritoriją istoriją, visus veiksmus, kurie buvo susiję su preke. Integruoti vaizdo stebėjimo sprendimai nereikalauja papildomų resursų, tačiau tampa nepakeičiamu vadovo darbo įrankiu.

Kameros keičia žmones

Išskirtinė technologijų savybė – žmogiškojo faktoriaus eliminavimas, o tuo pačiu ir nuostolių sumažinimas. Kameros tampa pigia ir patikima alternatyva saugos tarnyboms: jos gali būti pritaisytos visuose kritiniuose pastato taškuose, dirba visa parą ,automatiškai praneša apie pavojų. Prijungus reikiamus daviklius, kameromis galima valdyti įėjimus į pastatą, atidaryti vartus – efektyviai valdyti pastato apsaugos sistemą. Kameros apsaugotos nuo blogų oro sąlygų, gali veikti specialiosiose patalpose nuo -30C iki + 60C temperatūroje. Tokios techninės charakteristikos suteikia galimybę kameras įrengti žmogaus darbui netinkamose patalpose.

Nuo 1995-ųjų pasaulinėje rinkoje veikianti “Equinox Europe“ teikia visas  logistikos optimizavimo paslaugas –  nuo konsultacijų iki viso sandėlio  darbo automatizavimo. Bendrovėje  dirba daugiau kaip 60 aukštos kvalifikacijos  IT inžinierių, logistikos  bei kitų sričių specialistų. „Equinox  Europe“ projektuoja logistikos ir  sandėlio valdymo sistemas, teikia  šių sistemų diegimo ir palaikymo  paslaugas įvairiose Europos šalyse.

Naujausias numeris

ATSARGIAI, SKOLININKAI:

UAB “Gokartas“ Direktorius Darius Baltramiejūnas
UAB “Autojarus hidraulika“ Direktorius Remigijus Jasiūnas