2021 m. spalio 21 d.

Kulinarinis paveldas iš Rytų Aukštaitijos

Kulinarinis paveldas iš Rytų Aukštaitijos
2012-10-03 Inga Augustaitė, Meridian.lt PAVELDAS
Bendrovės „Šiaudinių mėsinė” produktai užima išskirtinę poziciją Lietuvos mėsos produktų rinkoje. Bendrovės produktai pagal savo technologijas yra artimi senoviškiems receptams, rūkant produktus tikru dūmu, naudojant natūralius prieskonius, be mėsos pakaitalų ir dirbtinių dūmo esencijų. Įmonės gaminių asortimentą sudaro taip pat ir tradiciniai produktai: įvairaus paruošimo dešros, skilandžiai, vyniotiniai, lašiniai, nugarinės, kumpiai ir kt. Šiandien mėsinė savo produkcijos asortimente turi 58 gerai paruoštus ir aukštos kokybės gaminius.

Išskirtinę įmonės „Šiaudinių mėsinė“ produkciją apibūdina tai, kad ji yra pripažinta Europinio kulinarinio paveldo tinklo Rytų Aukštaitijos regione ir turi atitinkamus kokybę patvirtinančius sertifikatus. Svarbus faktas yra tai, kad mėsinė savo produkciją gamina ir rūko pagal senovinius receptus bei tradicijas. Įmonės produkcija yra iš natūralios žaliavos, be jokių priedų ar koncervantų, be mėsos pakaitalų, ir tik su natūraliais prieskoniai, kuriuos ruošia pati įmonė. Tai suteikia išskirtinę galimybę išlaikyti kuo tikresnį produkcijos skonį ir aromatą. Pirkėjai šiuo metu labiausiai vertina produkcijos kokybę ir natūralumą, nes tai įmonė labiausiai ir akcentuoja kaip savo produkcijos privalumą.

Siekis gaminti ypatingai gerą produktą ir atitinkamas požiūris į gamybą, sukuria unikalius produktus savo kokybe. Didžiosios mėsos perdirbimo įmonės pakartoti gaminius pagal kulinarinio paveldo receptus neturi jokių galimybių, ir todėl mėsos produktų parduotuvėse sunku surasti analogiškos kokybės produkcijos.

Analogiškos kokybės (pagal panaudotą žaliavą, paruošimo būdą ir ingredientus) mėsą tiekia tik smulkūs ūkininkai. Nes jie gamina savo produkciją mažais kiekiais, ir todėl negali patenkinti didžiųjų tinklinių parduotuvių poreikių. Stambių gamintojų produkcija iš esmės yra pritaikyta tik didelių kiekių masinei prekybai. Todėl jie naudoja daug įvairių dirbtinių priedų, dūmo esencijų ir kitas gamybos procesą lengvinančias technologijas.

Bendrovės UAB „Šiaudinių mėsinė“ veiklos pobūdis yra mėsos perdirbimas. Įmonė skerdžia galvijus, kiaules ir avis savo gamybai bei atlieka skerdimo paslaugas ūkininkams bei privatiems asmenims.

Norėdami susisiekti su mūsų įmonės atstovais, ar tiesiog plačiau susipažinti su gardžiais gaminiais, prašome visų apsilankyti mūsų svetainėje www.siaudiniumesine.lt bei socialiniame tinkle FACEBOOK http://www.facebook.com/siaudiniumesine. Lankykitės mūsų tinklalpiuose elektroninėje erdvėje ir Jūs susipažinsite su mūsų įmonės gaminiais bei naujienomis.

Naujausias numeris

ATSARGIAI, SKOLININKAI:

UAB “Gokartas“ Direktorius Darius Baltramiejūnas
UAB “Autojarus hidraulika“ Direktorius Remigijus Jasiūnas