Mėnraštis „Meridianas“ nusprendė pasidomėti, kas yra atsakingas už šios aikštelės priežiūrą, nes, pasak Antano B., statant ją buvo sutelktas didelis miesto politikų dėmesys. „Girdėjau, kad kažkokiai organizacijai pavesta aikštelę prižiūrėti, bet ji sakė neturinti lėšų. Politikai pasireklamavo, kad pastatė aikštelę, ir viskas. Taip, ji puiki, sulaukia daug vaikų, visi labai džiaugėsi, bet priežiūros organizacinis klausimas turi būti išspręstas. Jeigu atsitiks nelaimė, kur reikės ieškoti kaltininko?“, – kelia klausimus jaunas tėtis. Taigi iš tiesų įdomu sužinoti, kuri miesto organizacija turėtų pasirūpinti vaikų, įžengusių į šią aikštelę, saugumu. Klaipėdos miesto savivaldybė jokių konkrečių atsakymų neturi, todėl gali tik nusiųsti iš vieno skyriaus į kitą. Miesto ūkio departamentas nurodo į Socialinės infrastruktūros poskyrį, bet šis, pasirodo, užsiima tik bendruomenių infrastruktūra. Nors toks skirstymas lieka nesuprastas, nurodoma į Miesto tvarkymo skyrių, bet šis tvarko tik šiukšles ir apšvietimą. Statybos ir infrastruktūros plėtros skyrius, anot miesto įstatymų, tvarko infrastruktūrą, kol nesibaigia penkerių metų garantija nuo statybos pradžios. Ir čia tenka atsidurti aklavietėje, nors vaikų žaidimo aikštelė buvo statyta 2011 m. Iš tikrųjų, pasak savivaldybės darbuotojų, miesto turtą priežiūrai skirsto Turto skyrius, todėl tik ten galima sužinoti, kas už ką yra atsakingas. Nors miesto valdžios labirintai yra painūs, pavyksta sužinoti, kad vaikų žaidimų aikštele rūpinasi Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras.
Šio centro bazės vadovas Marius Junokas teigia, kad aikštelės priežiūra iš tikrųjų yra priskirta jiems, bet ji yra vykdoma nereguliariai. „Mes prižiūrime riedlenčių parką ir vaikų žaidimų aikštelę, bet priežiūrai nėra sukurtas joks atskiras etatas. Beje, mes liepos 8 d. pakeitėme virvę. Dabar viskas yra gerai“, – komentavo M. Junokas. Tiesa, virvė buvo pakeista tik pritraukus viešąjį dėmesį bei žiniasklaidos priemones į šį objektą, nors dar tą pačią dieną Antano B. žmona su vaiku stebėjo, kaip mergaitė virve kruvinai susižeidė koją. „Klaipėda deklaruoja sveiko miesto idėją, o taip neatsakingai žiūri į saugumą. Taip neturėtų būti, kad mėnesį, kurio metu įvyko daug susižalojimų, susidėvėjusi virvė kabėtų tarsi nauja“, – piktinosi klaipėdietis Antanas B.
Iš tikrųjų minėta aikštelė yra ne vienintelė mieste, kuri pritraukia susirūpinusių tėvų dėmesį. Mokamos aikštelės pirmame Melnragės paplūdimyje būklė taip pat kelia nerimą. „Turėtų būti tarnyba, kuri prižiūrėtų, kontroliuotų visas žaidimų aikšteles mieste. Tada tikrai būtų mažiau susižalojimų“, – sako Antanas B. Mėnraštis „Meridianas“ norėtų priminti Klaipėdos savivaldybės klerkams, kad visos vaikų žaidimų aikštelės turėtų būti statomos ir prižiūrimos pagal ES normatyvus, kurie buvo priimti 2008 m. pavadinimu „Vaikų žaidimų aikštelių vadovas inspektoriams“.